TRXHome.net
فروشگاه اپلیکیشن کسب درآمد
موزیک ورزشی پشتیبانی
0 چرا TRX آموزش
ورود وبلاگ
ورود
0
شرایط ضمانت نامه :

کالا پس از رویت و تایید خرابی توسط کارشناسان خانه تی آر ایکس به مدت سه سال به صورت رایگان تعمیر و در صورت لزوم تعویض می گردد.

ضمـانت نـامه شامـلپـارگی بنـد بـا لوازمتیز (چاقو ، کاتر و ...)، ضـربه مسـتقیم به قطعات ، (دستگیره و ...) ، فرسودگی لوپ بالا (از بند به صورت اره ای استفاده شود که در اثر اصطحکاک پاره شود) و شکستگی کارابین بالا نمی باشد

هزینه حمل و نقل کالا به بخش خدمات و بالعکس به عهده مشتری می باشد.

بندهای تی آر ایکس وارداتی داری یک سال ضمانت و بندهای تولیدی خانه تی آر ایکس دارای سه سال ضمانت می باشند.

شروع ضمانت از تاریخ صدور فاکتور می باشد.

برای استعلام ضمانت نامه محصول ، کد درج شده روی بند تی آر ایکس را وارد کرده و دکمه استعلام را بفشارید.

کد ضمانت نامه :
توضیحات تکمیلی شرایط ضمانت نامه
چرا لوپ بالا (فرسودگی) شامل گارانتی نمی باشد ؟

دوستانی که کمی با این ورزش آشنایی دارند میدانند که یکی از آسیبهایی که بند اصلی ورزش تی آر ایکس میبیند آسیب از قسمت لوپ بالا است .

که تنها دلیل آن استفاده نادرست از این وسیله است به این صورت که هنرجویی که از این وسیله استفاده میکند با استفاده نادرست(چپ و راست کردن بیش از حد دستگیره و حرکت دورانی لوپ) که موجب سایش بین لوپ بالا و لوپ پایین میشود که این امر باعث از بین رفتن لوپ بالا میشود چون لوپ پایین شامل تسمه بند اصلی وتسمه لوپ میشود. برای درک بهتر این مسئله میتوانید این کلیپ را مشاهده فرمایید.


چرا کارابین شامل ضمانت نامه نمی باشد ؟
اطمینان پیدا کنید ضامن کارابین با طور کامل بسته شده باشد

دوستان عزیز لطفا به این نکته مهم توجه فرمایید که کارابین میتواند بیشترین فشار وارد شده تا حدود 550 کیلوگرم را متحمل شود این تحمل وزن در صورتی است که فشار کاملا به صورت مستقیم به کارابین وارد شده باشد و کارابین ضربه نخورده باشد و همچنین ضامن کارابین به طور کامل بسته شده باشد که اگر کارابین ضامنش کاملا بسته نشود مقاومت تحمل وزن آن حدودا تا 80 کیلوگرم میشود که در این حالت دهنه کارابین باز میشود و دیگر ضامن در جای خود قرار نمیگیرد که همین عامل باعث شکستگی کارابین میشود.برای درک بهتر این مسئله میتوانید کلیپ بالا را مشاهده فرمایید.

کارابین را به قطعات فلزی متصل نکنید

دوستان عزیز در واقع از آنجایی که همه افراد اهل فن میدانند که وقتی دو جسم فلزی بر روی هم قرار میگیرند درصورتی که یکی از آنها ثابت و دیگری متحرک باشد قطعه دچار ساییدگی میشود که همین امر باعث شکستگی کارابین میشود .برای درک بهتر این مسئله میتوانید کلیپ بالا را مشاهده فرمایید .

نمونه ای از کارابین هایی که شامل ضمانت نمی باشند .
شامل ضمانت می باشد

درصورتی که کارابین به این شکل دچار شکستگی شود شامل ضمانت نامه می باشد .