خدمات پس از فروش سایت خانه تی آر ایکس ، از تضمین کیفیت تا پشتیبانی محصولات

خانه تی آر ایکس معتبرترین سایت فروشگاهی در زمینه فروش تی آر ایکس و تمامی لوازم جانبی آن است. مدرک معتبر بودن ما، ارائه خدماتی است که بسیاری از سایت‌ها از فراهم کردن آن خودداری می‌کنند. ما محصولاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که مطمئن هستیم عمر بسیار بالایی دارند، و از آن‌ها رضایت کامل خواهید داشت. سایت خانه تی آر ایکس خدمات پس از فروش را بسیار جدی می‌گیرد، زیرا مهم‌ترین دلیل فعالیت طولانی ما تا کنون، اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است.

تضمین کیفیت مهم‌ترین خدمت ماست

یکی از خدمات پس از فروش سایت خانه تی آر ایکس، تضمین کیفیت تمامی محصولات فروشگاه است. محصولات ما همه از بهترین مواد اولیه تولید شده‌اند، و هنگام تولید کارشناسان نظارت کامل روی آن داشته‌اند تا کیفیت محصول تضمین شود. به همین خاطر تمامی بندهای تی آر ایکس با دقت بسیار بالا مونتاژ می‌شوند و مشتری قطعا از آن راضی خواهد بود. ما تمامی محصولات ارسالی را از نظر کیفیت و دوام تضمین می‌کنیم، و برای اطمینان مشتری تا سه سال مشکلات این بندها را به عده خواهیم گرفت. هدف اصلی خانه تی آر ایکس، افزایش تندرستی در جامعه، با فراهم کردن لوازم ورزشی با قیمت و کیفیت مناسب است.

آموزش 0 تا 100 با ارائه نرم افزار اختصاصی

خانه تی آر ایکس با ارائه برنامه‌ای کاملا انحصاری و ارزشمند، توانسته نیاز ورزشکاران از جستجوهای طولانی در اینترنت برای یادگیری حرکات تی آر ایکس را برآورده کند. این برنامه با داشتن آموزش بیش از 224 حرکت ورزشی با بند و دیگر وسایل، و همچنین تقسیم بندی حرکات به سه سطح حرفه‌ای، متوسط، و تازه‌کار، می‌تواند به راحتی استفاده از بند تی آر ایکس را به شما آموزش دهد.

همچنین در این نرم افزار تمرینات مناسب برای گرم کردن، تمرینات هوازی، آشنایی با عضلات بدن و حرکات مناسب آن‌ها، پیدا کردن برنامه‌های ورزشی حرفه‌ای نیز به شکلی کاملا ساده، به زبان فارسی آموزش داده شده است. بسیاری از برنامه‌های ورزشی برای تی آر ایکس به زبان انگلیسی هستند، و قیمت هر کدام حدود 50 دلار است، با این حال این برنامه را می‌توانید از صفحه فروشگاه با قیمتی بسیار کمتر تهیه کنید، و از خدمات پس از فروش خانه تی آر ایکس بهره‌مند شوید.

اپلیکیشن TRXHome
اعتبار یعنی، اطمینان از رضایت شما عزیزان

ما اعتبار خود را از رضایت مشتریان به دست آورده‌ایم، و مفتخریم که تاکنون همه مشتریان را راضی نگه داشته‌ایم. شما پس از دریافت کالا و در صورتی که رضایت کافی از آن نداشتید، می‌توانید ظرف 7 روز محصول را مرجوع کنید، و هزینه آن به حساب شما واریز خواهد شد.

ارائه ضمانت‌نامه صد درصد واقعی

ضمانت‌نامه‌ای که ما ارائه می‌کنیم کاملا واقعی است و در سایت می‌توانید اعتبار کد ضمانت خود را بررسی کنید. کالاهای معیوب پس از تایید کارشناس، تا 3 سال به صورت رایگان تعمیر و یا تعویض می‌شود. خدمات پس از فروش در سایت خانه تی آر ایکس به صورتی ارائه شده، تا همه مشکلات شما عزیزان رفع شود.

شرایط ضمانت نامه
پشتیبانی از محصولات، خدمتی است که کمتر فروشگاهی ارائه می‌کند

تیم پشتیبانی خانه تی آر ایکس در تمام روزهای هفته، در ساعات اداری پاسخگوی سوالات شما ورزشکاران عزیز است. در صفحه تماس با ما می‌توانید راه‌های ارتباطی با TRXHome را مشاهده کنید. خدمات پس از فروش خدمتی است، که بسیاری از سایت‌ها آن را ارائه نمی‌کنند، اما ما از کیفیت محصولات خود اطمینان داریم، و قصد داریم تا ورزشکاران از خرید خود رضایت داشته باشند.

تماس با ما