TRXHome.net
فروشگاه اپلیکیشن کسب درآمد
موزیک ورزشی پشتیبانی
0 چرا TRX آموزش
ورود وبلاگ
ورود
0
با موزیک ورزش کنید تا خسته نشوید

استفاده از موزیک ورزشی در هر نوع فعالیت ورزشی برای بسیاری از افراد مهم است، و حتی برخی ادعا می‌کنند که بدون موزیک نمی‌توانند ورزش کنند! این حرف کاملا درست است، تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از موزیک باعث می‌شود تا ذهن شما روی خستگی و درد نتواند تمرکز کند، و ساعات بیشتری را می‌توانید به ورزش بپردازید. TRXHome نیز به این امر واقف است، و در خدمتی جدید، برای شما ورزشکاران عزیز موسیقی‌های مناسب برای ورزش را انتخاب کرده است.

علم ثابت کرده که موزیک ورزشی با اهمیت است

شاید باورش برای خیلی از افراد سخت باشد، اما ریتم آهنگ روی افزایش کارایی بدن شما در هنگام ورزش تاثیری مستقیم دارد. در تحقیقی که به تازگی روی چندین ورزشکار انجام شد، دانشمندان تاثیر بیش از 74000 آهنگ را بررسی کردند. بعد از این تحقیق به این نتیجه رسیدند که ریتم‌هایی که 120 ضربه در دقیقه دارند برای ورزش کاملا مناسب هستند. طبق این تحقیقات، حتی تا 160 ضربه در دقیقه نیز برای ورزش‌های هوازی می‌تواند مفید واقع شود، و شتاب و سرعت ورزشکار با این موزیک تنظیم خواهد شد. هنگامی که به موزیک ورزشی گوش می‌کنید، ذهن شما روی ریتم آهنگ تمرکز می‌کند، و با توزیع هورمون ابستاتین باعث می‌شود که انرژی بیشتری داشته باشید و احساس خستگی نکنید. همچنین در هنگام ورزش کردن، موسیقی مانند یک مترونوم عمل می‌کند، و به شما کمک می‌کند تا سرعت یکنواخت خود را حفظ کنید، و با تغییر سرعت باعث خستگی بیشتر بدن خود نشوید. همچنین انجام حرکات با ریتم آهنگ باعث می‌شود که میزان خطا در تمرینات کاهش پیدا کند.

دانلود موزیک ورزشی از سایت خانه تی آر ایکس

یکی از مزایای سایت خانه تی آر ایکس، بخش موزیک ورزشی آن است، که تعداد زیادی موسیقی برای استفاده در هنگام ورزش تی آر ایکس انتخاب شده است. ما نیز تاثیر این موسیقی‌ها را روی ورزشکاران سنجیده‌ایم و آن‌ها را در اختیار شما قرار داده‌ایم. بخش موسیقی در حال تکمیل شدن است، و هر هفته موزیک‌های جدیدی به آن افزوده می‌شود.

قابلیت پخش موزیک در برنامه TRXHome

برنامه آموزشی خانه تی آر ایکس را که می‌شناسید، و قطعا اگر ورزش تی آر ایکس انجام می‌دهید از آن استفاده کرده‌اید. در این برنامه یک موزیک پلیر بسیار قدرتمند به کار رفته تا در هنگام انجام ورزش نیازی نباشد تا موزیک را با نرم افزاری دیگر پخش کنید، و از داخل برنامه نسبت به این کار اقدام کنید. بخش موزیک ورزشی برنامه TRXHome نیز مانند بسیاری از امکانات آن، بعد از تهیه اشتراک در دسترس شما ورزشکاران قرار خواهد گرفت.

اپلیکیشن TRXHome
با موزیک‌های ورزشی از TRX لذت ببرید

مطمئنا شما هم در زمان ورزش حس کرده‌اید که بدون موزیک ورزشی خستگی شما بیشتر است. ما در خانه تی آر ایکس به اهمیت موسیقی مناسب برای ورزش آگاه هستیم، و با داشتن بخش موسیقی قوی، می‌توانیم خستگی شما را کاهش دهیم. گوش کردن به موزیک در هنگام ورزش می‌تواند تا 7 درصد، میزان مصرف اکسیژن را کمتر کند. وارد سایت خانه تی آر ایکس شوید و از موزیک‌های ما در هنگام ورزش لذت ببرید. اگر به مطالب علمی در زمینه ورزش علاقه دارید، می‌توانید در قسمت وبلاگ به مطالعه درباره ورزش TRX نیز بپردازید و اطلاعات خود را زیاد کنید.

وبلاگ TRXHome