TRXHome JOIN

شروع به کار و کسب درآمد :

سلام به دوستان عزیز و همیشه همراه با خانه تی آر ایکس ، از آنجایی که محبت شما ورزشکاران گرامی همیشه شامل حال تیم خانه تی آر ایکس بوده و ما را با معرفی به دوستان خود حمایت کردید ، ما بر آن شدیم که گوشه ای از زحمات حامیان و دوستداران خانه تی آر ایکس و علاقه مندان به ورزش تی ار ایکس را جبران کنیم .

از این رو فضای مناسبی برای کسب درآمد برای کسانی که عضو خانواده بزرگ خانه تی آر ایکس هستند ایجاد کردیم تا در کنار اینکه محصولی بینظیر با کیفیت مناسب و خدمات پس از فروش ایده آل به دوستان معرفی می کنید انگیزه کسب درآمد هم به موارد فوق اضافه کنیم و ضمن هدیه سلامتی و تندرستی به دوستان و عزیزانتان ، کسب درآمد هم داشته باشید .

از شما دعوت می کنیم با اولین خرید از فروشگاه خانه تی آر ایکس عضو خانواده بزرگ ما شوید و کد معرف خود را دریافت کنید . (شماره تلفن همراه شما که در زمان خرید ثبت می گردد کد معرف شما خواهد بود.)

برای کسب درآمد فقط کافیست ما را به دوستان خود معرفی کنید و کد معرف خود را به دوستان بدهید ، بدین ترتیب دوستانتان در زمان خرید با استفاده از کد شما بن خرید دریافت می کنند و همینطور شما کسب درآمد خواهید کرد .

برای مشاهده مقدار کسب درآمد و درآمدی که از هر معرفی به دست می آورید صفحه محاسبه درآمد را مطالعه نمایید.

همین الان کسب و کار خودتان را شروع کنید و برای موفقیت در هر کاری بهتره نحوه درست انجام آن کسب و کار یاد بگیرید و با زیر و بم کار آشنا شوید ، پس دکمه آموزش و بفشارید و برای کسب درآمد آماده بشید .

نشانی : مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، برج الوند ، طبقه 1 ، واحد 31 - شماره تماس : 02128427780
بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 38
بازدید هفته گذشته : 183
بازدید ماه گذشته : 2,463
مجموع بازدید ها از مرداد 98 : 25,010
به روزرسانی سایت : 1398/9/17
پرش به بالای صفحه